dla mediów

Zapachowa rewolucja ma bloga!

Zapach staje się w Polsce coraz bardziej inspirującym i oryginalnym narzędziem komunikacji marketingowej. Internetową lukę na ten temat wypełnia wortal o nazwie marketingzapachowy.info.

Ta wyspecjalizowana platforma dotycząca marketingu zapachowego, to miejsce, gdzie osoby zainteresowane mogą znaleźć pogłębione informacje z zakresu aromamarketingu i dowiedzieć się więcej o jego możliwościach. Portal udostępnia profile wszystkich firm, oferujących usługi aromatyzacyjne i na bieżąco informuje o najciekawszych eventach i kampaniach, w których wykorzystano marketing zapachowy w celach promocyjnych.
Redakcja marketingzapachowy.info prowadzi również badania naukowe w obszarze marketingu zapachowego w celu dogłębnego poznania rynku, najnowszych trendów oraz możliwości zastosowania najnowszych technologii.

Na stronie www.marketingzapachowy.info prezentowane są opinie menedżerów i specjalistów marketingu odnośnie możliwości zastosowania zapachu w biznesie. Twórcy portalu poza kampanią informacyjną prowadzoną za pośrednictwem marketingzapachowy.info są także zainteresowani organizowaniem konferencji, spotkań, seminariów i paneli.

Poza pogłębioną działalnością informacyjną z zakresu aromamarketingu, portal odpowiada także na zainteresowanie światem zapachów osób spoza branży marketingowej. Na www.marketingzapachowy.info można zatem zdobyć nadto wiedzę z zakresu psychologii zapachów i możliwości wpływania poprzez zapachy na interakcje międzyludzkie. Na portalu można przeczytać także ciekawe artykuły poświęcone tematyce perfum i wywiady z osobami, które zgłębiły ich alchemię.

Omawiany serwis internetowy opiera się o ideę bloga, dzięki czemu wszystkim zainteresowanym umożliwia nieskrępowany udział w jego tworzeniu oraz stwarza możliwość swobodnej wymiany poglądów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania serwisu oraz do współpracy przy jego tworzeniu.

o marketingzapachowy.info
copyright (c) marketingzapachowy.info 2006-2014
opieka nad blogiem: D2B