pomarańcze na konferencji
2007-06-25
W dniu 4 czerwca 2007 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się konferencja inaugurująca uruchomienie Wielkopolskiego Portalu Innowacji i Wiedzy. Jednym z celów portalu jest przybliżenie zagadnień związanych z innowacyjnością, przedsiębiorczością oraz marketingiem. Firma Sell Support zapewniła profesjonalną aromatyzację konferencji. W sali konferencyjnej unosił się delikatny zapach świeżych pomarańczy, którego dopełnieniem była właściwa wizualizacja sali. Oprócz tego firma przygotowała zapachowe zaproszenia oraz ulotki informacyjne.
komentarze (1) | więcej... | opublikowano w kategorii: rynek
Golf... a zapach
2007-05-10
W dniach 19-21 kwietnia 2007 roku, pod patronatem PZG, odbyła się we Wrocławskim hotelu SOFITEL konferencja branży golfowej "Golf Business Conference". Konferencja przeznaczona dla inwestorów, dyrektorów i menadżerów istniejących lub planowanych inwestycji golfowych nosiła tytuł "Golf development in Eastern European Countries" i była jednym z ważniejszych wydarzeń w europejskiej branży golfowej. Wykłady poprowadzili uznani, międzynarodowi specjaliści od zarządzania i marketingu inwestycji golfowych. Aromatyzację tej prestiżowej imprezy zapewniła firma EUROBEST.PL partner ScentCare Polska (zobacz profil).
Sala konferencyjna aromatyzowana była odświeżającą mieszanką owoców cytrusowych natomiast przy symulatorze golfa "GOLFZON" rozprzestrzeniał sie zapach świeżo skoszonej trawy aby maksymalnie odzwierciedlić naturalne warunki pola
golfowego.
komentarze (0) | więcej... | opublikowano w kategorii: rynek
Przez nos do portfela - reaktywacja...
2007-04-11
ConSensus Technology przygotował i wdrożył koncepcję marketingu zapachowego w 25 salonach Wittchen z ekskluzywną galanterią skórzaną.

Projekt wdrożenia marketingu zapachowego w tej sieci powstał pod koniec ubiegłego roku. Testowano kilka wariantów zapachu jak również optymalizowano techniczną stronę dystrybucji zapachu. W 25 salonach firmowych Wittchen wykorzystano marketing zapachowy jako doskonałe narzędzie, uzupełniające tradycyjne działania pro sprzedażowe i budujące prestiż marki.

Gratulujemy wdrożenia!
Zespół marketingzapachowy.info


komentarze (0) | więcej... | opublikowano w kategorii: rynek
Nowy Dyrektor Zarządzający firmy Consensus Technology
2007-03-22

Informacja od firmy Consensus Technology

Od marca 2007 roku stanowisko dyrektora zarządzającego w CONSENSUS TECHNOLOGY (marketing zapachowy) (zobacz profil) objął Zbigniew Chrobak.

Zbigniew Chrobak do CONSENSUS TECHNOLOGY trafił z Grupy Kapitałowej KOLPORTER. W KOLPORTERZE odpowiadał m.in. za przeprowadzenie fuzji Spółki KOLPORTER S.A z firmą Jard Press, zasiadał w Zarządzie Spółki Kolporter Logistyka jak również przez ponad trzy lata zarządzał oddziałem mazowieckim Kolportera odpowiadając za całokształt działań handlowo-marketingowych.

Jego głównym zadaniem w Consensus Technology będzie dostarczanie klientom jak najlepszych rozwiązań w zakresie marketingu zapachowego. "Jest on przy tym ciągle głodny sukcesu co dobrze rokuje naszej firmie." - powiedział założyciel i właściciel Consensus Technology - Paweł Adamczyk.

Nam zostaje już tylko pogratulować...!

komentarze (0) | więcej... | opublikowano w kategorii: rynek
Konsolidacja...
2007-01-31

Informacja od firmy BM Factus Polska Sp. z o.o. (zobacz profil firmy)

Od 01.02.2007r. firma BM Factus Polska Sp. z o.o. przejmie linię produktów be-fresh.eu firmy BB Production Poland Sp. z o.o. (www). W wyniku konsolidacji firm na rynku marketingu zapachowego działalność będzie prowadził jeden podmiot BM Factus Polska Sp. z o.o., którego celem jest osiągnięcie pozycji lidera w świadczeniu usług i dostaw towarów z zakresu aromamarketingu.

komentarze (0) | więcej... | opublikowano w kategorii: rynek
1 2 3 4
kategorie w blogu:
copyright (c) marketingzapachowy.info 2006-2014
opieka nad blogiem: D2B