Zapachowe lakiery do paznokci
2011-04-05

WFot. Revlon nadchodzącym sezonie wiosna/lato 2011 marka Revlon proponuje kolekcję pachnących lakierów do paznokci w soczystych kolorach, która przywołuje w pamięci słodkie zapachy lata. Zapach lakieru pojawia się po kilku minutach od pomalowania paznokci i utrzymuje sie około 2 dni.

 

W skład kolekcji wchodzi 7 lakierów: Bubblegum, Mad About Mango, Peach Smoothie, Coconut Crush, Ocean Breeze, Pretty in Papaya, Passion Fruit
Cena detaliczna: 19,99 zł (14,7ml)
Premiera: kwiecień 2011

fot. Revlon 2 Fot. Revlon 3Fot. Revlon 4

 

 

 

 

 

 

 

Gorąco polecamy!

więcej: http://www.nowekosmetyki.pl/artykul/kolekcja-pachnacych-lakierow-do-paznokci-revlon

komentarze (1) | więcej... | opublikowano w kategorii: rynek
Renault z zapachem
2011-02-01

W kampanii zimowo-wiosennej 2011 roku Renault Latitude jest promowany głównie przy pomocy zapachu, a dokładniej zapachu wnętrza limuzyny. Jest to główny element całej kampanii, którą przygotowała agencja Publicis. Targetem są biznesmeni i menedżerowie. W wyselekcjonowanej prasie branżowej mają się w połowie lutego pojawić pachnące karty. Działania te mają trwać do połowy kwietnia br.

komentarze (0) | więcej... | opublikowano w kategorii: rynek
Aromamarketing w Home & You
2010-08-28

Spółka Internet Media Services (IMS), działająca w branży nowych mediów w miejscu sprzedaży, rozpoczęła współpracę w zakresie aromamarketingu z siecią sklepów Home & You. Marka Home & You jest częścią grupy LPP. Home & You to sklepy z wyposażeniem wnętrz i artykułami dekoracyjnymi, zlokalizowane na terenie całego kraju. Od sierpnia w sklepach można poczuć elegancką i świeżą nutę hibiskusa i białego piżma. Kompozycja zapachowa dobrana jest indywidualnie do wizerunku marki oraz charakteru sklepów Home & You.

źródło: media2.pl oraz IMS

komentarze (0) | więcej... | opublikowano w kategorii: rynek
Aromatyzacja urodzinowego Sukcesu Pisanego Szminką
2010-02-01

27 stycznia 2010 odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Sukces Pisany Szminką, któremu towarzyszył niezwykły zapach.

Spotkanie było jubileuszem pierwszego roku działalności Sukcesu Pisanego Szminką. Partnerem spotkania był program Warsaw Illinois Executive MBA (WIEMBA). Wywiad udzieliła Agata Passent. Natomiast część rozrywkowa, pokaz bielizny damskiej, została zorganizowana przez firmę Samanta. Spotkanie zakończyło się wspólnym świętowaniem urodzin przy urodzinowym torcie.


Wszystkiemu towarzyszył karnawałowy acz ciepły zapach przygotowany przez agencję ad*aroma - marketing zapachowy.

komentarze (0) | więcej... | opublikowano w kategorii: rynek
Kolejny Pachnący Sukces... Pisany Szminka
2009-09-23

17 września 2009 roku Sukces Pisany Szminką gościł niezwykłych gości w akompaniamencie delikatnej muzyki oraz zapachu.

Temat spotkania dotyczył kwestii, jak osiągać sukcesy w świecie, który wymaga szybkich rezultatów i życia w ciągłej zmianie. Gościem specjalnym była kobieta niezwykła – Katarzyna Montgomery.

Wieczór został uwieńczony wspaniałym koncertem Anny Kostrzewskiej Anyi – wokalistki, autorki tekstów...

A w tle zapach kobiety zmiennej acz silnej i kobiecej.

Kreację zapachową przygotowała ad*aroma (www.adaroma.pl).

komentarze (0) | więcej... | opublikowano w kategorii: rynek
Blue Grass kusi zapachem
2009-07-28

Agencja reklamowa Blue Grass jest pomysłodawcą i realizatorem niekonwencjonalnych działań prosprzedażowych promujących lodówki z systemem no frost marki Daewoo. Stworzona przez nią koncepcja zakłada wykorzystanie narzędzi marketingu zapachowego.

Z początkiem sierpnia 2009 roku ruszy trzymiesięczna promocja pod hasłem "Strefa świeżości", w ramach której klienci będą mogli otrzymać 5 lat bezpłatnej gwarancji na lodówki marki Daewoo z systemem no frost. Warunkiem skorzystania z promocji będzie wypełnienie formularza na stronie internetowej organizatora. Akcja ta będzie komunikowana w punktach sprzedaży przez naklejki informacyjne oraz nalepki zapachowe umieszczone na frontach lodówek oraz przez folder promocyjny z aromatyczną wklejką. - Będzie to pierwsza promocja wykorzystująca elementy marketingu zapachowego na polskim rynku sprzętu AGD! Dzięki badaniom nad neuromarktingiem powszechnie wiadomo, że przyjemny aromat potrafi wywoływać konkretne emocje, może tym samym wpływać na ludzkie zachowania i decyzje, w tym również na decyzje zakupowe. Jednak na polskim rynku to narzędzie nadal stosowane jest dość sporadycznie. Tym bardziej wierzymy w to, iż dzięki wykorzystaniu tak niekonwencjonalnego źródła i nośnika informacji jakim jest świeży, przyjemny zapach, promocja ta zyska zainteresowanie klientów, co przyniesie Daewoo wymierne korzyści - mówi Karmena Roztocka, strategic director agencji Blue Grass. Akcja bedzie wspierana przez prowadzony równolegle konkurs konsumencki pod hasłem "Świeży pomysł na design". Warunkiem udziału w konkursie będzie dokonanie zakupu oraz zaprojektowanie grafiki dekoracyjnej na swoją lodówkę. Konkurs przeprowadzony zostanie za pośrednictwem internetu. Co miesiąc organizator konkursu wybierze jeden zwycięski projekt, a jego autor otrzyma zwrot kosztu zakupionej lodówki. Łącznie zostaną przyznane aż trzy takie nagrody.

źródło: http://www.brief.pl/wiadomosci/shorty/art26958,blue-grass-kusi-zapachem.html

komentarze (0) | więcej... | opublikowano w kategorii: rynek
Pachnąca Gala PROMO EXPO
2009-02-06
3 luty 2008 to był wieczór uświetniający warszawskie Targi PROMO EXPO. Niezwykłą atmosferę pachnąco wzbogacała firma ad*aroma - marketing zapachowy.

Gala odbywała się w Centralnym Basenie Artystycznym. „Tym razem postawiliśmy na zapach niezwykle różowy, kojarzący się z luksusowymi perfumami kobiecymi. Dzięki temu miejsce uroczystości nabrało jeszcze bardziej uroczystego wydźwięku", wspomina główny perfumiarz ad*aroma.

Efekt tworzenia niezwykle podniosej atmosfery za pomocą zapachu był wielokrotnie zauważany przez gości imprezy. Surowy klimat Centralnego Basenu Artystycznego niezwykle ocieplał zapach, dzięki czemu wrażenia z imprezy pozostaną na bardzo długo w pamięci.


komentarze (0) | więcej... | opublikowano w kategorii: rynek
Zmysłowa Opera Thaïs
2009-01-12

Aktywny zmysł słuchu to rzecz oczywista w czasie uczestnictwa w operze. Ale wrażenia zapachowe? Nie przypadkowe, ale integralne z treścią opery?

20 grudnia 2008r. Filharmonia Łódzka im. A. Rubinsteina przepięknie pachnała różami. Dodatkowo miłośnicy Opery mogli przeżyć tragedię głównej bohaterki jeszcze bardziej zmysłowo dzięki pachnącemu Digital Signage.

Opera Thaïs Jules Massenet w reżyserii John Cox i pod kierownictwem muzycznym Jesusa Lopez-Cobos w Filharmonii Łódzkiej im. A. Rubinsteina była niezwykłym wydarzeniem. Transmitowana na żywo z Metropolitan Opera zapierała dech w piersiach wspaniałym świewem Renée Fleming a na przerwach zachwycała prezentacją multimedialną przedstawiającą emocje, które targały Thaïs - główną bohaterkę. Prezentacja ta nie ograniczała się do obrazów, bar

w czy haseł. Najważniejsze były specjalnie wykreowane zapachy. "Zapachy zmieniały się tak, jak zmieniała się bohaterka opery. Zapach pożądania, gorącej miłości, kobiecości towarzyszyły prezentacji na samym początku. Miały reprezentować Thaïs jako kurtyzanę. Następnie zapach zmieniał swe nuty na bardziej suche, metafizyczne i wibrujące w powietrzu, które symbolizowały wahania oraz poszukiwania siebie. Ostatnia woń oznaczała dokonany wybór bohaterki. Była lekka, wręcz anielska, bardzo delikatna i taka też umarła Thais", opowiada Diana Kvachantiradze perfumery account ad*aroma. Cała Filharmonia przepięknie pachniała ogrodem różanym, których symbole przewijały się w trakcie Opery.

Przygotowana przez agencję marketingu zapachowego Ad*Aroma kreacja miała na celu zaznajomienie widza z treścią opery w niebanalny sposób, oddziałując na wzrok, węch oraz dotyk. Zainteresowani mogli dosłownie poczuć sztukę nosem. Zapachy zostały specjalnie wykreowane przez jeden z najsłynniejszych tandemów perfumiarzy (les Christophs). Niepowtarzalne kompozycje zapachowe ułatwiły wczucie się w atmosferę sztuki i przeniosły widza w świat bohaterki... Nacisk położony został na staranne zgranie w czasie bodźców i stworzenie niepowtarzalnej aury.

W czasie opery Thaïs nastąpiła premiera najnowocześniejszych technologii aromatyzacji w Polsce. Urządzenia Sentys4 umożliwiają odczuwanie zapachów zintegrowanych z prezentacją multimedialną. Wraz ze zmianą obrazu automatycznie zmienia się zapach, co ułatwiło uczestnikowi pachnącej atmosfery przenoszenie się w świat emocji.

Połączenie najnowszej technologii wizualnej z zapachem (dziełem wirtuozów perfumerii) oddziałującym na emocje sprawiło, że ta Opera z pewnością stała się niezapomnianym przeżyciem dla wielu gości...

komentarze (0) | więcej... | opublikowano w kategorii: rynek
AROMAT KAWY W MANUFAKTURZE
2008-10-10
3-5.X.2008r. event pod nazwą "Manufaktura Fashion Cafe" obfitował nie tylko w niezwykłe kreacje wizualne, ale również zapachowe.

Weekend pod nazwą MANUFAKTURA FASHION CAFE (www.fashionweek.pl) miał na celu prezentację najnowszych kolekcji marek odzieżowych ulokowanych na terenie Manufaktury, w postaci pokazów mody oraz promocję idei "mody na kawę", czyli połączenia wyszukanego klimatu pokazów mody z pasją picia kawy.

Cafe Fashion Weekend przeniósł odwiedzających Manufakturę, w czasy Starej Hawany, czasy starych aut, tytoniu i kawy. Każdy miał okazję do obejrzenia efektownych kolekcji jesiennych zarówno młodych, jak i uznanych polskich projektantów, jak również podziwiać prezentacje baristów, czy też podjąć się nauki rysowania w kawie. Zapach kawy podczas eventu przygotowała firma SellSupport.

Gratulujemy udanej realizacji pachnącego projektu!

komentarze (1) | więcej... | opublikowano w kategorii: rynek
Aromatyczna pachnąca kawa na Davos of the East
2008-09-19

10-12 września 2008r. w Krynicy Zdroju odbyło się XVIII Forum Ekonomiczne zwane przez dziennikarzy "Davos of the East". W czasie przerw królowała kawa... ale nie byle jaka kawa... baaardzo aromatyczna i przepięknie pachnąca kawa.

Niezwykle klimatyczne i bardzo ładnie pachnące miejsce relaksu, odpoczynku oraz miejsce z bardzo kuszącą, codziennie inaczej pachnącą kawą zaoferowało dostojnym gościom Forum sieć hoteli Mercure w Polsce. Pierwszy dzień był uświetniony oryginalnym espresso z delikatną, lecz uwodzącą nutą pomarańczy. Ten pasjonujący smak był podkreślony prześlicznym zapachem świeżo obieranej pomarańczy, uszlachetnionym przez aromatyzację agencji marketingu zapachowego ad*aroma. Kolejny dzień Forum to kolejny dzień dodatkowych doznań zmysłowych... tym razem zapach zielonej mięty podkreślał unikalny charakter kawy serwowanej w tym dniu z ogromnym powodzeniem. Dodatkowo miętowy aromat orzeźwiał oraz dodawał energii do kontynuacji uczestniczenia w Forum. Pachnące zakończenie spotkania w Krynicy uszlachetniła bardzo kusząca, wręcz zniewalająca i niezwykle zmysłowa czekolada... Stanowiła przepiękne podziękowanie za wysiłek organizatorów, motywację uczestników oraz pozostawiała cudowne zamykające wrażenie, które z pewnością mocno zapadnie w pamięć uczestników tej niezwykłej gry zapachowej...i smakowej.

Gratulujemy ciekawej realizacji projektu zapachowego...

komentarze (0) | więcej... | opublikowano w kategorii: rynek
1 2 3 4
kategorie w blogu:
copyright (c) marketingzapachowy.info 2006-2014
opieka nad blogiem: D2B