Wesołych Świąt
2010-03-31
Wesołych Świąt
komentarze (0) | więcej... | opublikowano w kategorii: marketingzapachowy.info
Aromatyzacja urodzinowego Sukcesu Pisanego Szminką
2010-02-01

27 stycznia 2010 odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Sukces Pisany Szminką, któremu towarzyszył niezwykły zapach.

Spotkanie było jubileuszem pierwszego roku działalności Sukcesu Pisanego Szminką. Partnerem spotkania był program Warsaw Illinois Executive MBA (WIEMBA). Wywiad udzieliła Agata Passent. Natomiast część rozrywkowa, pokaz bielizny damskiej, została zorganizowana przez firmę Samanta. Spotkanie zakończyło się wspólnym świętowaniem urodzin przy urodzinowym torcie.


Wszystkiemu towarzyszył karnawałowy acz ciepły zapach przygotowany przez agencję ad*aroma - marketing zapachowy.

komentarze (0) | więcej... | opublikowano w kategorii: rynek
Pachnących Świąt!
2009-12-22
Życzenia świątecznie 2009
komentarze (0) | więcej... | opublikowano w kategorii: marketingzapachowy.info
Zapach Las Vegas na światowej konferencji marketingu zapachowego
2009-12-10

"Zapach Las Vegas" został zaprezentowany oficjalnie podczas konferencji SCENTworld Conference & Expo 2009 19-21 listopada 2009 w Las Vegas.

"SCENTworld to jedyna międzynarodowa konferencja dotycząca wykorzystania zapachu w marketingu i brandingu. Zapach Las Vegas zachwycił uczestników jak i gości specjalnych", mówi Agnieszka Dąbrowska, uczestniczka i prelegentka tej konferencji.

Harald Vogt, twórca Scent Marketing Institute i organizator ScentWorld
2009 ogłosił, że zapach Las Vegas został wykreowany przez zespół ekspertów marketingu zapachowego oraz multi-sensorycznego brandingu. Do projektu zostały zaproszone najważniejsze osobistości ze środowiska biznesowego, miasta Las Vegas i lotniska the Vegas Airport.

Koncepcja zapachu Las Vegas to efekt współpracy całego zespołu, jednak nie tak proste zadanie spadło najciężej na barki Christopheʼa Laudamiela, "dziecka współczesnej perfumerii", kreatora pomyślnych kreacji zapachowych dla Estée Lauder, Ralph Lauren czy Abercrombie & Fitch. Tak więc właśnie Christoph miał okazję wprowadzić uczestników Gali wieczornej w ideę zapachu Las Vegas.

Zapach Las Vegas mocno zachwycił burmistrza Las Vegas. Miejmy nadzieję zostanie praktycznie wykorzystany.

Kolejny Pachnący Sukces... Pisany Szminka
2009-09-23

17 września 2009 roku Sukces Pisany Szminką gościł niezwykłych gości w akompaniamencie delikatnej muzyki oraz zapachu.

Temat spotkania dotyczył kwestii, jak osiągać sukcesy w świecie, który wymaga szybkich rezultatów i życia w ciągłej zmianie. Gościem specjalnym była kobieta niezwykła – Katarzyna Montgomery.

Wieczór został uwieńczony wspaniałym koncertem Anny Kostrzewskiej Anyi – wokalistki, autorki tekstów...

A w tle zapach kobiety zmiennej acz silnej i kobiecej.

Kreację zapachową przygotowała ad*aroma (www.adaroma.pl).

komentarze (0) | więcej... | opublikowano w kategorii: rynek
Blue Grass kusi zapachem
2009-07-28

Agencja reklamowa Blue Grass jest pomysłodawcą i realizatorem niekonwencjonalnych działań prosprzedażowych promujących lodówki z systemem no frost marki Daewoo. Stworzona przez nią koncepcja zakłada wykorzystanie narzędzi marketingu zapachowego.

Z początkiem sierpnia 2009 roku ruszy trzymiesięczna promocja pod hasłem "Strefa świeżości", w ramach której klienci będą mogli otrzymać 5 lat bezpłatnej gwarancji na lodówki marki Daewoo z systemem no frost. Warunkiem skorzystania z promocji będzie wypełnienie formularza na stronie internetowej organizatora. Akcja ta będzie komunikowana w punktach sprzedaży przez naklejki informacyjne oraz nalepki zapachowe umieszczone na frontach lodówek oraz przez folder promocyjny z aromatyczną wklejką. - Będzie to pierwsza promocja wykorzystująca elementy marketingu zapachowego na polskim rynku sprzętu AGD! Dzięki badaniom nad neuromarktingiem powszechnie wiadomo, że przyjemny aromat potrafi wywoływać konkretne emocje, może tym samym wpływać na ludzkie zachowania i decyzje, w tym również na decyzje zakupowe. Jednak na polskim rynku to narzędzie nadal stosowane jest dość sporadycznie. Tym bardziej wierzymy w to, iż dzięki wykorzystaniu tak niekonwencjonalnego źródła i nośnika informacji jakim jest świeży, przyjemny zapach, promocja ta zyska zainteresowanie klientów, co przyniesie Daewoo wymierne korzyści - mówi Karmena Roztocka, strategic director agencji Blue Grass. Akcja bedzie wspierana przez prowadzony równolegle konkurs konsumencki pod hasłem "Świeży pomysł na design". Warunkiem udziału w konkursie będzie dokonanie zakupu oraz zaprojektowanie grafiki dekoracyjnej na swoją lodówkę. Konkurs przeprowadzony zostanie za pośrednictwem internetu. Co miesiąc organizator konkursu wybierze jeden zwycięski projekt, a jego autor otrzyma zwrot kosztu zakupionej lodówki. Łącznie zostaną przyznane aż trzy takie nagrody.

źródło: http://www.brief.pl/wiadomosci/shorty/art26958,blue-grass-kusi-zapachem.html

komentarze (0) | więcej... | opublikowano w kategorii: rynek
Kolejny Sukces Pisany Szminką ... pachnąco
2009-06-19

18 czerwca 2009 roku odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Sukces Pisany Szminką. Kolejny raz pachniało Kobietą Sukcesu...

"Zapach przepięknie komponował się z tematem silnej, pewnej siebie Kobiety, która jest świetnym specjalistą i jednocześnie spełnioną, zmysłową matką, żoną, czy córką... Naszym celem kreacji zapachowej dla cyklu Sukces Pisany Szminką jest stworzenie atmosfery, w której uczestniczki świetnie się bawią i czerpią ze spotkania również zmysłem węchu" dodaje Agnieszka Dąbrowska, specjalista agencji marketingu zapachowego ad*aroma - marketing zapachowy .

Więcej informacji o cyklu spotkań: www.sukcespisanyszminka.pl

 

Pachnąca Kobieta Biegnąca z Naturą
2009-06-19

3 czerwca 2009 roku w Jazzowni Liberalnej w Warszawie odbyło się spotkanie kobiet zainteresowanych swoją wewnętrzną naturą. Spotkaniu towarzyszył zapach...

Kobieta Biegnąca z Naturą powinna być nie tylko zmysłowa i naturalna, ale również pewna siebie i dążąca do realizacji własnych marzeń oraz pragnień. Ten komunikat również odwzorowywał zapach, specjalnie przygotowany na tą okazję.

Kreacja zapachowa została przygotwana przez agencję marketingu zapachowego - ad*aroma marketing zapachowy .

Pachnący Sukces Pisany Szminką
2009-06-01

21 mają 2009roku w klubie Maska na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie pachniało ... kobietą sukcesu; liderką inteligentną emocjonalnie.


"Byliśmy zaszczyceni mogąc uczestniczyć w niezwykłym spotkaniu kobiet biznesu, podkreślając zapachem charakter imprezy"
, mówi Agnieszka Dąbrowska z agencji ad*aroma. Kreacja zapachowa miała na celu wprowadzić w nastrój spotkania - "Liderem być-Kobietą być". Ponadto zapach kobiety sukcesu podkreślał niezwykłość wieczoru oraz jego kobiecy charakter.


Następne pachnące, kobiece wieczory są planowane...

Marketing Zapachowy w Radiu PIN
2009-05-19
W ubiegłą sobotę (16 maja 2009r.) odbyła się audycja w Radiu PIN dotycząca marketingu zapachowego. W temat wprowadzała Agnieszka Dąbrowska, założycielka agencji marketingu zapachowego ad*aroma.
komentarze (0) | więcej... | opublikowano w kategorii: ciekawostki
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
kategorie w blogu:
copyright (c) marketingzapachowy.info 2006-2014
opieka nad blogiem: D2B