Scent World 2008 Expo and Conference już za nami...
2008-07-03

W dniach 29/06-1/07 2008 roku odbyła się pierwsza konferencja marketingu zapachowego – Scent World 2008 Expo & Conference.

Konferencja została zorganizowana w sercu Nowego Yorku (Times Square) przez Scent Marketing Institute – SMI – (www.scentmarketing.org ). Organizacja ta specjalizuje się w edukowaniu oraz promowaniu marketingu zapachowego nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całym świecie, o czym może świadczyć ponad 250 uczestników z 20 krajów.

To w pełni międzynarodowe spotkanie zgromadziło specjalistów, producentów, doradców i klientów marketingu zapachowego z prawie każdego zakątka świata. Nasz kraj był reprezentowany przez Agnieszkę Dąbrowską z ad*aroma – marketing zapachowy oraz Jakuba Leszczyńskiego – przewodniczącego Scent Marketing Institute Polska. W czasie konferencji Pani Agnieszka Dąbrowska prezentowała wyniki badania polskiego rynku marketingu zapachowego oraz poziomu znajomości możliwości zastosowania aromamarketingu.

Konferencja odbyła się w położonym w sercu Nowego Jorku hotelu Marquis Mannhatan i składała się z trzech głównych części: części konferencyjnej, seminariów (uniwersytetu marketingu zapachowego) oraz wystawy. Uczestnicy konferencji poznawali teorię marketingu zapachowego wspartą praktycznymi przykładami. Oprócz sposobów wykorzystania możliwości aromamarketing'u można było zapoznać się z technologicznymi nowinkami oraz urządzeniami umożliwiającymi implementację aromamarketingu.

Podczas Konferencji po raz pierwszy zostały również wręczone nagrody - Scent Marketing Awards dla najbardziej zasłużonych firm w branży aromamarketing'u. (czytaj więcej na ten temat... )

"Konferencja przeszła nasze oczekiwania, udało się nam bowiem zgromadzić ludzi związanych z marketingiem zapachowym z całego świata by wymieniać doświadczenia, wiedzę i technologię (...) mamy nadzieję, że ScentWORLD będzie doroczną konferencją marketingu zapachowego i za rok znowu spotkamy się, by rozwijać ideę marketing zapachowy” - podkreśla Harald Voght – twórca i zarządzający Scent Marketing Institute.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z ScentWORLD Expo & Conference 2008 więcej informacji na stronie: www.scentworldexpo.com
opublikowano w kategorii: konferencje, seminaria, spotkania
komentarze
brak komentarzy...
napisz swój komentarz
UWAGA !!! Blog jest moderowany.
Komentarze obraźliwe, lub nie związane z tematem będą usuwane.

Tagi:
[bold] tekst pogrubiony [/bold]
[quote] cytat [/quote]

 

kategorie w blogu:
copyright (c) marketingzapachowy.info 2006-2014
opieka nad blogiem: D2B