Polskie zapachowe Oscary
Magda - 2007-06-19
III edycja konkursu Złoty Nos 2006 rozstrzygnięta. Zwyciężyły zapachy łatwe w noszeniu, ale nie zniewalające.
Miesięcznik "Pani" już po raz trzeci nagrodził najlepsze zapachy minionego roku. Jury, w którym zasiedli: redaktor naczelna "Pani" - Małgorzata Domagalik, aktorka Agnieszka Dygant, modelka Ilona Felicjańska, tekściarz Jacek Cygan, aktor Michał Żebrowski i członek zarządu wydawnictwa Bauer - Tomasz Namysł, obradowało w trzech składach: męskim, kobiecym i mieszanym. Gusta pań jurorek i panów jurorów okazały się odmienne. Mężczyźni postawili na zapachy lekkie i orzeźwiające, a kobiety zachwyciły się kwiatowymi bukietami, także w przypadku zapachów zamkniętych w męskim flakonie.
Za najlepszy zapach męski 2006 r. panowie uznali L'HOMME Yves Saint Laurent
(kwiatowy, wyczuwalne drzewne nuty i domieszka skóry). W tej samej kategorii panie nagrodziły BOSS SELECTION, Hugo Boss (zapach na pograniczu unisex - męski, ale okraszony nutką kobiecości). W kategorii: zapach kobiecy, mężczyźni nagrodzili perfumy RED DELICIOUS, DKNY (soczysty zapach z wyczuwalnymi nutami konwalii, lilii, bambusa i papai), a panie postawiły na słodycz z domieszką delikatnych kwiatów, wanilii i karmelu zamkniętą w bukiecie FLOWERBOMB, Victor&Rolf.
Jurorzy docenili także misternie wykonane flakony. W tych kategoriach zwyciężyły: FLOWERBOMB, Victor&Rolf (zapach męski) i L de Lolita Lempicka Lolita Lempicka (zapach dla pań).
Swoją cegiełkę dorzucili także czytelnicy miesięcznika "Pani". Nagrodzili zapachy popularne. W kategorii zapach męski wyróżnili ADIDAS ORIGINALS POUR HOMME, Adidas, natomiast w kategorii zapachu dla pań nagodzili perfumy NINA, Niny Ricci.
IV edycja konkursu Złoty Nos już za rok. Spośród zapachów, które pojawią się, lub już pojawiły, na polskim rynku w 2007 r. najlepsze perfumeryjne kompozycje wybiorą: Małgorzata Domagalik, aktorka Joanna Brodzik, projektantka Gosia Baczyńska, aktor Tomasz Kot, muzyk i dziennikarz Marcin Kydryński, Tomasz Namysł oraz oczywiście czytelnicy "Pani". Czekamy!!!

 

artykuł w kategorii: świat perfum
komentarze
brak komentarzy...
napisz swój komentarz
UWAGA !!! Blog jest moderowany.
Komentarze obraźliwe, lub nie związane z tematem będą usuwane.

Tagi:
[bold] tekst pogrubiony [/bold]
[quote] cytat [/quote]

 

kategorie artykułów:
Magda

amatorka perfum

copyright (c) marketingzapachowy.info 2006-2014
opieka nad blogiem: D2B